21 червня відбулося завершальне в 2017–18 н. р. засідання Вченої ради Ужгородського університету.

На початку заходу голова громадської ради при Закарпатській обласній держадміністрації Федір Харута нагородив ректора Володимира Смоланку за сприяння в роботі організації відзнакою "Почесний громадський діяч Закарпатської області" ІІ ступеню.

При знайомстві з деканом факультету міжнародних відносин Миколою Михайловичем Палінчаком приємно вражає багатогранність його світогляду, обізнаності із найважливішими суспільно-політичними, соціальними проблемами у країні, в області і розуміння шляхів їх розв’язання у загальноєвропейському контексті.

З ініціативи Миколи Михайловича Палінчака за підтримки керівництва УжНУ запроваджена і дає позитивні результати творча співдружність студентів факультету міжнародних економічних відносин із Асамблеєю Громадських рад Закарпаття.

14 травня святкував свій юбілей знаний в Мукачево та Ужгороді Кондитерський дім "Бондаренко". 

20.04.2018 виповнилось 77 років шанованому та відомому фольклористу Івану Васильовичу Хланті. Серед числених гостей прийшли його привітати і представники Асамблеї громадських рад Закарпаття, а саме:  голова Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України Василь Густі,  Надзвичайний та Повноважний Посол України в Швейцарській Конфедерації та Князівтсві Ліхтенштейн у 2008-20014 роках, кандидат історичних наук, доцент факультету МЕВ УжНУ Ігор Дір, голова Асамблеї громадских рад Закарпаття Федір Харута.