Китай хочет запустить грузовые поезда в Евросоюз через Украину и импортировать украинские продукты питания. Об этом сообщили в пресс-службе Госрезерва "Укринформу".

Міжнародна допомога, кошти європейських фондів і програм, ресурси інших донорів, присутніх в Україні. Це – багатомільярдні ресурси, які вже сьогодні можуть бути спрямовані на реалізацію проектів розвитку на регіональному рівні. Більше того, саме такі ініціативи здатні дуже швидко змінити ситуацію на краще. Що для цього потрібно зробити, розповідає президент Central European Academy Studies and Certifications Микола Смолінський.

Рішенням Уряду передано низку повноважень від Мінекономрозвитку до Мінрегіону щодо координації транскордонного співробітництва. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи прийняття сьогодні відповідної урядової постанови.

23 вересня 2016 року в Харкові відбудеться VІІІ Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». Форум став одним з найбільших інвестиційних заходів в Україні – у 2015 році на ньому зустрілись понад 500 учасників з 16 країн світу.

Всем нам наверняка интересно заглянуть в будущее. И дело даже не в любопытстве: если узнать, что будет востребовано на рынке завтра, то можно прокачать свои навыки и умения в этом направлении уже сегодня. Мысль, конечно, очевидная, но как знать, во что инвестировать усилия?