Міжнародна допомога, кошти європейських фондів і програм, ресурси інших донорів, присутніх в Україні. Це – багатомільярдні ресурси, які вже сьогодні можуть бути спрямовані на реалізацію проектів розвитку на регіональному рівні. Більше того, саме такі ініціативи здатні дуже швидко змінити ситуацію на краще. Що для цього потрібно зробити, розповідає президент Central European Academy Studies and Certifications Микола Смолінський.

Студенти факультету міжнародних економічних відносин Ужгородського національного університету опановуючи навчальну програму, прагнуть якнайповніше збагнути багатогранність життя краю, аби з часом активно прилучитися до вирішення важливих економічних, соціальних проблем, сприяти розвитку культури, духовності.

Звістка про те, що 5 лютого 2017 року перестало битися серце відомого на Закарпатті, всій Україні Михайла Юрійовича Волощука, схвилювала багатьох людей. Особливо тих, які зазнали труднощів повоєнних часів. Адже Михайло Волощук був тією особистістю, яка разом з ними пройшла нелегку життєву дорогу. Його глибоко поважали за те, що з належною гідністю витримав усі випробування долі.

Турнір дзюдо проходив на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН 28 грудня. Асамблея громадських рад Закарпаття входить до організаційного комітету цього турніру. Юні дзюдоїсти міста на цьому змаганні розіграли безліч комплектів нагород.

28 грудня в галереї "Ужгород" представники Асамблеї громадських рад Закарпаття взяли участь в традиційній "Різдвяній виставці" робіт закарпатського активу Національної спілки художників України. Представляли Асамблею: її голова – Федір Харута та співголова зазначеної Асамблеї, Надзвичайний і Повноважний посол України в Швейцарії та Князівстві Ліхтенштейн у 2008-2014 рр. Ігор Дір.