Освіта в Україні потребує повного безповоротного реформування. Про це заявив керівник Молодіжного крила УДАРу Закарпаття Денис Ман під час круглого столу «Центр Кар`єри УжНУ як осередок формування фахової еліти краю». Захід відбувся у Закарпатському обласному центрі зайнятості вчора, 17 грудня.

"До нас звертаються активісти з проханням вплинути на те, щоб ініціативи Кабміну не втілилися в життя. Хочу нагадати, що саме студенти завжди ставали на захист незалежності і були рушійною силою всіх суспільних процесів. Зважаючи на те, що сьогодні стипендія ледь дозволяє оплатити проживання в гуртожитку чи проїзд до місця навчання, не можна забирати її у студента.

Багато студентів не знають,  що мають право впливати на вибір проректора по навчально-виховній роботі, можуть збільшувати свою квоту участі у  Вчених радах і навіть отримувати від університету фінансування власних заходів. Все це прописано у новому Законі «Про вищу освіту» і студентські Ради повинні доносити це до молоді.

Наша "ударная" молодежь провела круглые столы на тему "Децентрализация власти глазами молодежи" во всех районах Закарпатской области...

Для того, чтобы обеспечить адекватное участие народа в управлении общественно-политическими и социально-экономическими процессами в государстве необходима децентрализация власти.

У Трускавці провели семінар Ради Європи, у якому взяв участь ужгородський активіст.

Впродовж кількох днів минулого тижня у Трускавці, що на Львівщині, проходив Семінар Ради Європи на тему "Розвиток місцевої демократії".