Турнір дзюдо проходив на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН 28 грудня. Асамблея громадських рад Закарпаття входить до організаційного комітету цього турніру. Юні дзюдоїсти міста на цьому змаганні розіграли безліч комплектів нагород.

Представники Асамблеї: голова Федір Харута, співголова Ігор Дір, член Президії Ігор Бондаренко відвідали ці змагання. На відкритті змагань Федір Харута побажав юним учасникам чесної боротьби. А далі, за поданням федерації дзюдо Закарпаття за високий професійний внесок в розвиток спорту у Закарпатській області Ігор Дір вручив старшому тренеру федерації Віктору Калініну високу нагороду «Почесний громадський діяч Закарпаття» ІІІ ступеню. Цю подію учасники змагань та глядачі зустріли бурхливими оплесками. Крім того, за рішенням Президії Асамблеї таку нагороду було вручено відомому кондитеру та спонсору нашого краю, засновнику «Кондитерського дому Бондаренка» - Ігору Бондаренко. Нещодавно вихованка його кондитерської школи, шоколадьє Людмила Дубіш посіла 2 місце в престижному кулінарному форумі-змаганні, кулінарній Олімпіаді 2016 року, яка проходила в м. Ерфурт (Німечина).

Наприкінці змагань Федір Харута прийняв участь у нагородженні переможців. Але ніхто з юних дзюдоїстів не пішов без солодких подарунків від Діда Мороза.

 

 

Коментарі  

+2 #1 tor 17.03.2017, 08:02
"Подію зустріли бурхливими оплисками" та сміхом, бо це клоунада. Та головний клоун калінін.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити