Цьогоріч у місті Ерфурт (Німеччина) відбувся унікальний гастрономічний фестиваль планети. У ньому взяли участь кращі кулінари із 42 країн світу, які були учасниками Олімпіади 2016 року.

Для закарпатців особливо приємно, що друге місце серед шоколадьє у цьому престижному кулінарному форумі-змаганні здобула наша землячка, шоколадьє кондитерського дому «Бондаренко» Людмила Дубіш. Її, по-справжньому мистецький витвір – шоколадна скульптура «Льодяний замок Снігової королеви» просто зачарував вимогливе журі конкурсу. Робота над цим твором, висота якого півтора метра, тривала тиждень.

Людмилу Дубіш урочисто зустріли краяни і щиро привітали її з перемогою. З цієї нагоди в обласному центрі відбулися урочистості, на яких були присутні керівники області, громадськості краю, підприємці кондитерської галузі. Адже перемога Людмили Дубіш засвідчує, що на Закарпатті надається належна підготовка фахівців-кондитерів, особливо в кондитерському домі «Бондаренко». У зв’язку з цим голова обласної державної адміністації Геннадій Москаль вручив найвищу відзнаку нашої області «За розвиток Закарпаття» власнику кондитерського дому Ігору Бондаренко. Його діяльність – добрий приклад для всіх інших керівників кондитерської галузі Закарпаття.

У знак щирої вдячності і віддяки за увагу й підтримку з боку керівництва області всіх добрих починань, спрямованих на піднесення слави Срібної Землі на всеукраїнському і міжнародному рівнях, голова Асамблеї громадських рад Закарпаття Федір Харута вручив губернатору краю Геннадію Москалю геральдичний альбом, в якому представлені герби всіх районів та міст обласного підпорядкування Закарпаття. Це видання самобутньо символізує спрямованість співпраці громадськості і владних структур на подальший розвиток Закарпаття у всеукраїнському і європейському контекстах.

Додати коментар

Захисний код
Оновити