Принаймні молодь бідкається, що повпливати на неї не може.

В Іршаві відбулася зустріч ініціативної молоді та представників громадських організацій. Це зібрання було ініційовано партією УДАР в рамках проведення круглих столів у районах області, які відбуваються цього місяця.

На зустрічі представники іршавської громади обговорили неможливість впливу на місцеву владу та представників місцевого самоврядування у вирішенні молодіжних та інших проблем.

«Сьогодні громада має можливість об’єднатися з представниками громадських та політичних організацій в громадські ради і через них брати участь у самоврядуванні, - розповів Денис Ман, голова Комісії з питань молодіжних ініціатив Громадської ради при Закарпатській ОДА та голова УДАРної молоді. – Поки що аналогів громадським радам при сільських радах практично одиниці, а по Закарпатті – майже немає. Тому такий досвід буде дуже цінним. А ми готові всіляко сприяти».

Учасники обговорили можливі варіанти заснування таких громадських рад і висловили готовність до рішучих дій. Найближчим часом громадські ради мають з’явитися в селах Білки та Ільниця.

Крім того, було піднято питання спілкування з міліцією, інспекторами дорожнього руху, а також болючою насущною проблемою є виготовлення закордонних паспортів.
В результаті молоді іршавчани вирішили координувати свою діяльність спільно та працювати на благо молоді.

Марічка Ман, Нове Закарпаття

Додати коментар

Захисний код
Оновити