Ініціативна група студентів та викладачів згідно резолюції круглого столу 19 березня прийняла рішення про створення Громадської ради ДВНЗ "Ужгородський національний університет". Сьогодні відбулося установче засідання, де було завтерджено Положення про Раду, обрано склад та визначено найближчі плани.

 

"Громадська рада при Закарпатській ОДА вітає створення при академічній спільноті консультативно-дорадчого органу, який дасть можливість підняти рівень самоврядування в університеті, - сказав на засіданні Голова комісії з питань молодіжних ініціатив при ОДА Денис Ман. - Наша Комісія, та й Рада в цілому готова до співпраці та допоможе визначитися з напрямками роботи та процедурою легалізації."

Голова Комісії також розповів про діяльність Громадськї ради та можливості її в навчальномсу закладі, і зазначив, що звернеться від імені Комісії до в.о.ректора В.Смоланки з проханням підтвердити легітимність новоствореного дорадчого органу.

Згідно установчих документів до складу Громадської ради при УжНУ крім представників студентства та викладачів можуть входити громадські активісти та представники ЗМІ.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити