Освіта в Україні потребує повного безповоротного реформування. Про це заявив керівник Молодіжного крила УДАРу Закарпаття Денис Ман під час круглого столу «Центр Кар`єри УжНУ як осередок формування фахової еліти краю». Захід відбувся у Закарпатському обласному центрі зайнятості вчора, 17 грудня.

За словами Дениса, якість освіти, яку здобуває молодь, часто буває дуже низькою. Саме тому потрібні системні зміни у цій галузі. «Йдеться не про ті реформи, які сьогодні ініціюють в уряді, зокрема, відбирання у студентів стипендії і пільг. Ми не раз зверталися до місцевої влади з хорошими ініціативами, але і тут нас не чують.

Думаю, в Ужгороді варто створити молодіжний центр праці, який оперативно реагуватиме на ситуацію на ринку праці. Крім того, студенти та інші категорії молоді зможуть вдосконалити навички, зможуть опанувати майстерність складання резюме тощо. Такі комунальні підприємства існують у багатьох містах України і дають свої результати», - каже керівник «молодіжки».

Ман каже, що Центр Кар'єри УжНУ, створення якого ініціюють на Закарпатті, УДАРівці підтримують. «Народні депутати Валерій Пацкан і Роберт Горват готові брати кращих студентів на стажування у комітетах ВРУ. Молодь завжди має свіжі погляди на законодавчий процес. Треба дати їй можливість ці погляди реалізувати», - підкреслює керівник Молодіжного крила УДАРу Закарпаття.

Джерело: spudei.org.ua

Додати коментар

Захисний код
Оновити