"До нас звертаються активісти з проханням вплинути на те, щоб ініціативи Кабміну не втілилися в життя. Хочу нагадати, що саме студенти завжди ставали на захист незалежності і були рушійною силою всіх суспільних процесів. Зважаючи на те, що сьогодні стипендія ледь дозволяє оплатити проживання в гуртожитку чи проїзд до місця навчання, не можна забирати її у студента.

Якщо студентів позбавлять пільг на проїзд у громадському транспорті, відмінять пільги для дітей з багатодітних сімей, заберуть стипендії, це приведе до масових протестів та акцій непокори.

Ми вважаємо, що економити на студентах – не вихід. Сподіваємося, інформація, яку публікує велика кількість сайтів, не стане реальними нормативно-правовими актами. Зі своєї сторони обіцяємо зробити все, аби цього не відбулося, звернувшись за підтримкою до народних депутатів України.

Ми не дамо відібрати у студентів право на соціальний захист. Всі добре розуміють, що ситуація в країні важка, та не можна побудувати економічно сильну державу, ускладнюючи життя суспільству. Україні потрібні реальні реформи, в тому числі системні зміни в освіті. Але ті заходи, які зараз пропонує уряд, навряд чи допоможуть покращити ситуацію".

Джерело: spudei.org.ua

Додати коментар

Захисний код
Оновити