Багато студентів не знають,  що мають право впливати на вибір проректора по навчально-виховній роботі, можуть збільшувати свою квоту участі у  Вчених радах і навіть отримувати від університету фінансування власних заходів. Все це прописано у новому Законі «Про вищу освіту» і студентські Ради повинні доносити це до молоді.

Таку думку висловив Голова Комісії з питань молодіжних ініціатив при закарпатській ОДА, куратор УДАРної молоді Денис Ман під час Загальних зборів Студентської ради Закарпатської області.  

«Сьогодні молодь обрала нового голову Студентської ради (ним став Бедей Юрій, авт.) Я хочу попросити його, щоб він зробив все для того, аби кожен студент знав про можливості, які перед ними відкриті: про передбачені кошти, котрі вони можуть використовувати для власних потреб, про можливість впливати на те, аби навчальні плани писалися так, як зручно  студентській академічній спільноті, про право обирати ¼ навальних дисциплін. Система освіти, яку ми намагаємось наблизити до європейських стандартів, повинна почати працювати на студентство. Бо з точки зору закону студенти сьогодні мають більше можливостей і прав. Керівництво вузів повинні сприймати студентські ради як партнерів. А це буде тільки тоді, коли ректор чи директор вузу буде бачити, що ви фахівці у своїй справі», - зауважив Ман.

Додати коментар

Захисний код
Оновити