Громадська рада при Закарпатській обласній 

державній адміністрації

 

 

 

Ласкаво просимо на наш сайт !

 

Громадська рада при обласній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворився на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу громадської ради обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

 

Анонси та оголошення

 

Національний конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників України

Минає третій тиждень з 21 листопада.

Запрошення на спільний тренінг Мінсоцполітики та ОБСЄ

9-12 грудня 2013 р. ГО "КАПЛ "ВЕСТЕД" в партнерстві з факультетом європейського права та правознавства УжНУ організовує показ фільмів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

15 листопада 2013 року о 14:00 відбудеться круглий стіл з питань, пов’язаних з приєднанням споживачів до мереж суб’єктів природних монополій. Місце проведення: м. Ужгород, пл. Народна, 4, Закарпатська ОДА, зал 313.

Колеги з Громадської ради ІІ скликання при облдержадміністрації вітають Голову комісії з питань захисту прав ветеранів, інвалідів, чорнобильців та малозахищенних верств населення Волощука М.Ю. з днем народження!

12 листопада 2013 року о 10 годині відбудеться засідання Громадської ради при Міністерстві доходів і зборів України

7 листопада о 15:00 в малому залі ОДА відбудеться засідання Президії Громадської ради ІІ скликання при Закарпатській облдержадміністрації